czwartek, 5 kwietnia 2012

W5

Przed świętami, jak wiadomo, na tapecie wciąż temat sprzątania:) Koleżanki z pracy bardo zachwalały serię środków czystości W5 z Lidla. Postanowiłam i ja wypróbować te produkty. Na początek nabyłam dwa.
Od razu pozytywnie zaskoczyła mnie bardzo przystępna cena (np. W5 anty-kamień - płyn do usuwania kamienia, śladów rdzy i mydła kosztuje niecałe 5 zł). Zapach produktów nie jest może rewelacyjny, ale są naprawdę skuteczne. Wspomnianym wyżej płynem potraktowałam baterie w łazience, odczekałam chwilę i wytarłam. Osad faktycznie zszedł bez oporu. Myślę, że jest to produkt godny polecenia.

Podobnie środek W5 furniture - spray do pielęgnacji mebli usuwający kurz, plamy i ślady po palcach. Bardzo wydajny, w równie przystępnej cenie.
Zamierzam przetestować również pozostałe produkty z tej serii. Jak na razie moja opinia jest zdecydowanie pozytywna, szczególnie polecam W5 anty-kamień do łazienek, bo jest naprawdę skuteczny.
Miłego i lekkiego sprzątania życzę:)


2 komentarze:

  1. Ja także polecam te środki. Są tanie i skuteczne. Ja używam też chusteczek do okularów i jestem z nich bardzo zadowolona-nie pozostawiają smug.

    OdpowiedzUsuń
  2. miałam tabletki do pralki, do d... że tak powiem i odplamiacz również ale tych nie uzywałam

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj