piątek, 6 kwietnia 2012

Jeszcze raz palemkowo

Na stronie internetowej przedszkola pojawiły się zdjęcia z naszych palemkowych warsztatów (lepiej późno, niż wcale). Przypomniało mi to, jak świetnie się z Nikodemem bawiliśmy przy tworzeniu tego "dzieła sztuki":) Uważam, że był to jeden z lepszych pomysłów Pani Bożenki. Znacznie ciekawsza forma, niż te durne zajęcia otwarte, które jednak przedszkole zobligowane jest organizować dwa razy do roku.
No właśnie - dwa razy do roku! A widzę, że na kwiecień zapowiedziane są kolejne otwarte zajęcie w grupie Nikodema! Jeśli dobrze liczę, będą to już czwarte zajęcia w tym roku szkolnym. Pani Bożenka chyba jednak trochę przesadza.
No nic - jak mus, to mus! Pójdę oczywiście, bo widzę, jak przykro na takich zajęciach jest dzieciom, których rodzice nie przyszli. Pewnie nie wszyscy mają takiego wyrozumiałego dyrektora, jak ja - imprezy te bowiem odbywają się przeważnie o godz. 15.00 i trzeba zwalniać się z pracy (przynajmniej ja muszę, bo pracuję codziennie do 16.00). Jeśli dodać do tego jeszcze w moim przypadku Lenkowe otwarte zajęcia - wychodzi średnio jedno zwolnienie w pracy miesięcznie. Nie każdy szef jest w stanie to wytrzymać:) Mój na razie tylko uśmiecha się wyrozumiale i stwierdza, że podziwia kreatywność i zaangażowanie pań przedszkolanek.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj