wtorek, 21 lutego 2012

I znowu zebranie w przedszkolu

Właśnie wróciłam z zebrania z rodzicami - tym razem było to zebranie u Lenki,  w  grupie 3-latków. Jak zwykle nic ciekawego - godzina gadania o niczym. Generalnie Panie zadowolone z postępów dzieci, głównie w dziedzinie samoobsługi tzn. samodzielne jedzenie, ubieranie się itp.
Do końca lutego trzeba zanieść do przedszkola szczoteczkę i pastę do zębów, bo od marca maluchy zaczynają mycie zębów. Bardo dobrze, niech zaczynają.
Dostaliśmy do wglądu karty obserwacji dzieci: Lenka w zasadzie same plusy. Tylko z ubieraniem i rozbieraniem ma trochę problemów, ale nie wymagajmy za wiele od 3-latki.
W uwagach zapisano, że bardzo ładnie koloruje, nie wychodzi za linie i bardzo lubi wycinanki, chociaż z nożyczkami nie do końca sobie radzi. Poza tym lubi układać puzzle i nawlekać koraliki:)
Na koniec oczywiście obowiązkowo jeszcze kilka "dobrowolnych" składek i można było udać się do domu. Uffffff, nie cierpię tych zebrań!

2 komentarze:

  1. Tego typu zebrania dopiero przede mną, ale wierzę, że sa nudne :)) Zaprosiłam Cię do zabawy. Po szczegóły zapraszam na mój blog.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki, zaraz wpadnę:)))

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj