piątek, 12 października 2012

Moje Lilla Lou

Dziś dotarła do nas wygrana w candy organizowanym przez Urwiskowo oraz Lilla Lou :) Paczuszka była dosyć pokaźna i zawierała mnóstwo niespodzianek:


 Przede wszystkim bardzo miło zaskoczył mnie krótki liścik skierowany do mnie i zawierający gratulacje z okazji wygranej. Dziękuję bardzo za ten miły gest:)

W paczuszce znaleźliśmy zeszyty kreatywne, kartki do segregatora i mnóstwo naklejek. Lenka jest zauroczona, ja również:) Zapowiada się naprawdę świetna zabawa!


 Lilla Lou to przede wszystkim kreatywne zeszyty, które doskonale pobudzają wyobraźnię i zmuszają do samodzielności i kreatywności. Lilla Lou to twórcze zabawy dla dziewczynek, pozwalające na stworzenie własnego stylu i własnego świata mody. To ogromne wyzwanie i mnóstwo możliwości dla małej projektantki:)
 post signature

6 komentarzy:

 1. Mmm, jeszcze raz gratuluję i zazdroszczę super zabawy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę przyznać, że bardzo kusi mnie perspektywa stworzenia własnej kreacji:D Tylko nie wiem, czy dziecko mi pozwoli:(

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne to, zapytaj może ći pozwoli :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwiń jej jedną karteczkę i schowaj pod poduszkę, a jak dzieci będą spały to projektuj. A później fotka i na bloga z chęcią zobaczymy owoce Twojej pracy :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj