sobota, 27 października 2012

Lenka zimowa:)

Zima spadła na nas dzisiaj nagle i niespodziewanie:) Zawiało, zasypało i zmusiło do przegrzebania szafy w celu znalezienia w jej przepastnych czeluściach zimowej garderoby.

Dobrze, że dziadek zdążył wczoraj nabyć śniegowce dla dzieciaków, bo inaczej byłoby z nami krucho:) Dla Lenki doskonałe buty w cenie 59,99 zł znalazł w Kauflandzie. Bardzo fajne, ciepłe, nieprzemakalne i wygodne:


Równie dobrze się złożyło, że nabyłam ostatnio w Biedronce ciepłe getry w komplecie z rajstopami za kosmiczną cenę 9,99 zł. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu:

Myślałam, że owe zakupy poczekają sobie spokojnie w szafie na nadejście zimy, ale dzisiejsza pogoda kompletnie nas zaskoczyła i zmusiła do przyodziania się w wyżej wymienione części garderoby:)
I tak oto Lenka brnęła dzisiaj przez śniegi i kałuże w nowych śniegowcach z Kauflandu  i ciepłych getrach z Biedronki:


A teraz Lenka siedzi i ćwiczy literki na komputerze. Jestem wprawdzie przeciwnikiem sadzania dziecka przed ekranem monitora, ale akurat łupieże z komputera korzystają bardzo rzadko i w zasadzie wcale Ich do niego nie ciągnie. A klikanie literek w wordzie jest doskonałym ćwiczeniem oswajającym dziecko zarówno z klawiaturą jak i z alfabetem.


post signature

8 komentarzy:

 1. Ale piękna różowa śnieżynka !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie - różowa! Dlatego bardzo mnie cieszy, że przynajmniej buty nie są różowe...

   Usuń
 2. A my kupno butów zimowych musieliśmy odłożyć na listopad... :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też chciałam jeszcze trochę poczekać (do następnej wypłaty), na szczęście dziadek pomyślał i zakupił:) Spory wydatek mam z głowy!

   Usuń
 3. kurtke mam dla mlodego, czapki tez, buty... nie wiem czy z zesżłego roku dobre, ale pewnie już nie... i na co dzien drugie kupic buu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też część z zeszłego roku, część otrzymana w spadku, no i sporo dziadek pomaga, bo inaczej to bym chyba zbankrutowała:(((

   Usuń
 4. Mała księżniczka z tej Twojej córci :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj