piątek, 19 października 2012

Gryzmoły od CzuCzu i Babylandii

No i mamy nasze "Gryzmoły..." od CzuCzu :) Dotarły do nas dzisiaj szczęśliwie. Przypominam, że jest to nasza wygrana w konkursie organizowanym przez blog Babylandia . W udziale przypadła nam część pt. "Gryzmoły w wolnej chwili".


Według informacji zawartej na okładce "Gryzmoły w wolnej chwili" powstały wyłącznie po to, aby zapewnić uciechę wszystkim rodzicom i dzieciom! 140 stron zaskakujących pomysłów na kreatywne gryzmolenie:) To doskonały sposób na ćwiczenie wyobraźni i zdolności manualnych, a przede wszystkim - świetna zabawa.
No i faktycznie zabawa zapowiada się przednia!!!

W pierwszej chwili bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie objętość książki - jest naprawdę gruba:) Przed nami wiele stron i zadań do wykonania. Książeczka już od pierwszej strony wymaga od dziecka kreatywności i pomysłowości. Można ją podpisać i namalować swój portret!Dalej jest jeszcze lepiej. Każda strona to nowe wyzwanie dla wyobraźni i pomysłowości dziecka. Świetne pole do popisu dla nieograniczonej dziecięcej fantazji. Myślę, że i Lenka i Nikodem znajdą tutaj coś dla siebie:)


Moim zdaniem książeczka jest po prostu rewelacyjna! Świetnie pobudza dziecięcą wyobraźnię, która przecież nie zna granic:) Polecam wszystkim na długie jesienne i zimowe wieczory!

P.S. W skrzynce na listy czekała na nas jeszcze jedna niespodzianka:) Z okazji swoich pierwszych urodzin Lilla Lou przysłała nam dwa nowe kreatywne zeszyty: T-shirts i Make-Up. Bardzo serdecznie dziękujemy:)))


post signature

4 komentarze:

  1. Ale cudne to Czuczu ma książeczki ;) Lila Lou też miły gest.

    OdpowiedzUsuń
  2. Przy okazji przypominam o klikaniu w reklamy, bo mi licznik stoi w miejscu:) Dziękuję:D

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj