sobota, 26 maja 2012

Zygmunt Chajzer i promocja Vizira

Poszliśmy sobie na zakupy do Tesco. A tam z okazji Dnia Matki wielka promocja Vizira z Zygmuntem Chajzerem na żywo:)


Dzieciaki miały za zadanie namalować serduszko dla mamy. Łupieże od razu usadziły się na krzesełkach i rozpoczęły radosną twórczość. Namalowały piękne laurki, które były potem rozwieszane na wystawie.


U Nikodema największym powodzeniem cieszył się oczywiście koszyk ze słodyczami:) A po wykonaniu pracy od razu poleciał z rysunkiem do hostessy, kazał go powiesić i bezobcesowo  upomniał się o nagrody:
- Gdzie moja czekolada? Chcę dostać tamten worek!
A do Zygmunta Chajzera wypalił:
- Daj mi balona!
W nagrodę dzieciaki dostały worek Vizira a w nim układankę z gąsienicą Pampersa, dwie płyty z piosenkami dla dzieci i dwie płyty z bajkami - Świnka Peppa i Autobusy. Łupieże były po prostu wniebowzięte:)))


Mamusia również wzięła udział w konkursie. Odpowiedziała poprawnie na pytanie Zygmunta o cenę za kilogram Vizira w promocji. W nagrodę mamusia otrzymała reklamówkę z opakowaniem proszku do prania, pastą do zębów, paczką podpasek, odżywką do włosów i płynem do mycia naczyń!


Na koniec każdy mógł sobie zrobić z Zygmuntem Chajzerem. Zdjęcia były od razu drukowane i podpisywane. Bardzo fajna promocja:)))


2 komentarze:

  1. b. fajna promocja:)) nagrody rowniez:)) dziciaki jakie zadowolone:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj