niedziela, 27 maja 2012

Intensywna niedziela - fotorelacja

Pogoda dziś ładna, więc koło południa przyszło nam do głowy, żeby zabrać dzieciaki nad zalew. Spontaniczne wypady bywają zazwyczaj bardzo udane i taki też był nasz dzisiejszy:)
Wylegiwaliśmy się na kocyku, dzieciaki brodziły sobie przy brzegu w wodzie po kostki, ganiały łabędzie i kaczki, grały w piłkę.


Potem były zdjęcia z żubrem, lody, kulki i zjeżdżalnia - łupieże potrafią człowieka skutecznie naciągnąć na tysiąc dwieście atrakcji:) I przy okazji zrujnować!


Nie zabrakło oczywiście konsumpcji na świeżym powietrzu - na pierwszy ogień poszła pizza. Apetyty zdecydowanie dopisywały, co bardzo mnie cieszy:)


Potem obowiązkowo plac zabaw, bo tego zabraknąć przecież nie może.

A w drodze powrotnej już tylko fontanna na rynku i lodowe koktajle w knajpie.


Atrakcji była taka moc, że Lenka padła niemalże zaraz po powrocie do domu - ledwo zdążyliśmy Ją wykąpać. Nikodem - terminator kazał się jeszcze zabrać przed blok na rower, ale też już dogorywa:) Szwenda się, jak potłuczony i nie wie, co ma ze sobą zrobić. Pewnie też zaraz padnie.
To była bardzo intensywna niedziela...

3 komentarze:

 1. fajny dzien mieliscie:) pozazdroscic :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staramy się spędzać z dziećmi jak najwięcej czasu, zwłaszcza w weekendy (w tygodniu człowiek zawsze taki zapracowany i na nic nie ma czasu), chociaż nie zawsze się udaje. Bardzo sobie cenię te nasze wspólne niedzielne wyprawy:)

   Usuń
 2. To zdjęcie na zjeżżalni jest zabójcze. Dziecko w trakcie zabawy padło i śpi:-p

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj