wtorek, 22 maja 2012

Czasu na wszystko brak

Jakieś takie zabiegane mi się zrobiło życie ostatnio. Niby nic specjalnego się nie dzieje, a jednak ciągle brakuje mi czasu ... na wszystko:) Jak nie zakupy, to plac zabaw. Jak nie plac zabaw, to biblioteka. Jak nie biblioteka, to zebranie w przedszkolu.
A właśnie - zebranie w przedszkolu. U Nikodema. Bardzo ważne, bo podsumowujące cały rok szkolny. Oczywiście o godz. 15.30, więc należałoby zwolnić się z pracy. Na szczęście akurat tego dnia zwolnić się nijak nie mogłam i na zebranie spóźniłam się jakieś 45 minut:) W związku z tym ominęły mnie główne atrakcje, czyli omówienie przygotowania dzieci do rozpoczęcia nauki w pierwszej klasie. Nikodem i tak do szkoły na razie nie idzie, więc z radością darowałam sobie tę część zebrania:)
Wpadłam akurat na mowę końcową i rzecz jasna najważniejszy punkt każdego zebrania, czyli zbieranie składek. Zebranie zakończyło się dla mnie po 15 minutach i wyszłam z niego uboższa, tym razem, o jedyne 50 zł.
Na dokładkę parę dni temu wlazło mi coś w podeszwę. To coś wydłubałam sobie bardzo ładnie przy pomocy igły i skalpela. W wyniku tych zabiegów chirurgicznych w stopie zrobiła mi się dziura całkiem sporych rozmiarów. Dziura ta nie chce mi się zagoić, bo jest usytuowana w tak durnym miejscu, że przy chodzeniu rozwala mi się jeszcze bardziej. Poruszam się więc jak paralityk i nie pomaga plaster, ani bandaż, ani okłady z rivanolu, ani maść z antybiotykiem. Powinnam w zasadzie unieruchomić się na amen i poleżeć ze dwa dni z nogą w górze, tylko jak to zrobić przy dwójce wiecznie czegoś potrzebujących dzieci???

4 komentarze:

 1. mam nadzieje ze szybciutko ci sie wygoi!!! obarcz dzieciakami ciut tate zebys mogla sobie odp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eh, tata tylko praca od rana do nocy, więc dzieciaki prawie non stop na mojej głowie. Ale na jutro wzięłam sobie wolne, więc wyprawię dzieciaki do przedszkola i pozwolę trochę nodze odpocząć:)

   Usuń
 2. A u lekarza byłaś, może by coś super działającego przepisał. Dzieciaczki mężowi a Ty sobie poleż najlepiej z książka i odpoczywaj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lekarzy staram się omijać szerokim łukiem, ale mam wrażenie, że dzisiaj już jest lepiej. Chyba ta maść z antybiotykiem tak dobrze działa. Jutro sobie deczko odpocznę:)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj