poniedziałek, 14 stycznia 2013

Moje nudne życie...

Czasami zdarza mi się pomyśleć, że mam strasznie nudne życie. Naokoło to samo: praca, dom, przedszkole, dom, przedszkole, praca i znowu dom. Codzienne wykonywanie tych samych czynności często bardzo mnie męczy.
Czasami mam ochotę na jakąś odmianę, jakiś zwrot losu, niespodziewane zdarzenie, jakąś zmianę w tej codziennej monotonii.
Jednak już chwilę później zmieniam zdanie i zaczynam doceniać moją codzienną nudę. Kiedy pomyślę sobie, jakie ludzie mają problemy, jakie troski i zmartwienia, chore dzieci, problemy z kredytami i inne atrakcje, to nie chcę nic zmieniać w swoim życiu.
Mam dwójkę zdrowych, w miarę "normalnych" dzieci, stałą (chociaż kiepsko płatną!) pracę i szczęśliwy dom. Owszem, czasami brakuje nam pieniędzy na pewne przyjemności, ale nie brakuje nam na jedzenie i na zaspokajanie podstawowych potrzeb. I może powinnam oczekiwać od życia czegoś więcej, ale chyba powinnam także dziękować losowi za to, że nie mam mniej.
Tak więc, za każdym razem, kiedy zaczynam tęsknić za jakąś odmianą w swoim życiu, od razu uświadamiam sobie, że może być dużo gorzej i zaczynam lubić swoją codzienną nudę, rutynę i monotonię:)

źródło: internet
post signature

15 komentarzy:

 1. nuda,,,brrrrrrrrr
  fajny blog, na pewno bedę tu często wpadała
  zapraszam do siebie http://madziazwaw1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. usmiałam sie z tego obrazeczka eheeh .. kazdy tak ma w domku ja to troszke inaczej szkoła, dom , szkoła dom heheh i tak w kółko ... no al ekocham to moje zycie ... pozdrawiam ciepluteńko

  OdpowiedzUsuń
 3. dzień bez Lenka-Niki to dzień bez uśmiechu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja z jednej strony lubię nudę, a z drugiej mam ochote czasem przewrócić swoje zycie do gory nogami. Jednak wrodzone lenistwo wygrywa.

  Ps. Zostalas przez mnie nominowana ale widzę, że udział w zabawie juz brałas:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hehehe mi przeczytanie tego w telefonie zajeło dłużej ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. no wiesz z takimi dzieciakami jak twoje rutyna :) . Obrazek boski!

  OdpowiedzUsuń
 7. sposób na nudę świetny hahaa

  OdpowiedzUsuń
 8. Przy dzieciach nuda??? Żartowałam, wiem o co chodzi. Ta rutyna wydaje sie byc nudna. Na pocieszenie powiem Ci, że ja nie mam pracy (nawet kiepsko płatnej) i ładujemy komuś do kieszeni za wynajem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nooooo, to faktycznie chyba nie mam na co narzekać:)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj