wtorek, 13 listopada 2012

Streetcom i Purina One

Dziś dotarła do nas paczka od Streetcom z żarciem dla kota firmy Purina One . Byłam bardzo zaskoczona rozmiarem promocyjnego pudła. Zajęło mi prawie pół stołu:)


W środku znaleźliśmy cztery wielkie (800g) opakowania karmy dla kotów wysterylizowanych - dwa z wołowiną i pszenicą oraz dwa z łososiem i pszenicą. Trzy przeznaczone dla naszej Kini i jedno do rozdania znajomym.


Aby łatwiej rozparcelować dużą paczkę karmy wśród znajomych dodatkowo dołączone zostały trzy zamykane pojemniczki - miarki, do których można przesypać karmę.


Ponadto w pudle znaleźliśmy także 5 mniejszych (300g) opakowań karmy dla kotów wysterylizowanych (Purina One Sterilcat) i dla kotów przebywających głównie w domu (Purina One Indoor) do rozdania znajomym i sąsiadom. Oraz ulotki informujące o całej linii produktów Purina One.To oczywiście nie koniec niespodzianek. Otrzymaliśmy także spory pojemnik na karmę oraz miarkę od odmierzania ilości żarcia i przewodnik ambasadora zawierający informacje o produktach oraz wskazówki dotyczące żywienia kota.


 Oczywiście Kinia od razu dostała swoją, starannie odmierzoną porcję karmy i nie muszę chyba mówić, że była wniebowzięta:)))
post signature

14 komentarzy:

 1. przyłączycie się do zabawy Andrzejkowej?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nasz Shih Tzu (taki pies ;)) też by się na to rzucił. :-)

  ---

  Nominowałam Twojego bloga w systemie "Liebster Blog". Szczegóły na www.porady-mamy.pl.

  Zapraszam! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo, już wzięłam udział:)

   Usuń
 3. O, gratuluję ;)) WIdać,że kot zadowolony ;D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj