piątek, 30 listopada 2012

Do przedszkola...

Łupieże do przedszkola chodzą więcej niż chętnie:) Nie mam z tym najmniejszego problemu. Dzisiaj na przykład potomstwo moje urządziło sobie wyścigi - kto będzie pierwszy w szatni. Dostałam niezłej zadyszki goniąc za nimi:)

Po lewej stronie przedszkolny płot, wśród drzew widać kawałek budynku przedszkola
W szatni też radzą sobie doskonale. Przeważnie przebierają się sami. No chyba, że akurat któreś z Nich ma focha, wtedy muszę towarzystwo oporządzić. Na szczęście zdarza się to rzadko:) Najgorzej jest właśnie jesienią i zimą, kiedy do zdjęcia jest cała tona garderoby!


A jak Wasze pociechy radzą sobie w przedszkolnej szatni???
post signature

10 komentarzy:

 1. Mój Mati niestety z gatunku leniwców jest. woli rozglądać się wokół niż przebierać. mam nadzieję, że wyrośnie z tego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak fajnie popatrzyć na dzieci biegnące z radością do przedszkola :-)) U nas czasem jest trudno z wyjściem z domu, ale potem już chętnie chłopcy idą. No może nie tak ochoczo jak Twoje Łupierze ;-), ale nie narzekam :-)
  A szatnia? Cóż, cały czas nad tym pracujemy :-))

  OdpowiedzUsuń
 3. my zamierzamy w przyszłym roku pójść do przedszkola :)

  OdpowiedzUsuń
 4. umie sam ale lenia ma wtedy jak nie wiem he he

  OdpowiedzUsuń
 5. Mamy podobne szatnie:) Pod przegródką u góry znajduje się imie i nazwisko dziecka:). Mój młody jak ma dobry dzien to sie sam rozbiera:-p, ale nieraz mu sie nie chce i wtedy musze mu pomóc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas imię i nazwisko dziecka jest nad przegródką, do tego każde dziecko ma jeszcze własny obrazek (są owoce, warzywa, zwierzątka, pojazdy i inne cuda), dodatkowo ten sam obrazek znajduje się w łazience przy ręczniku i przy szczoteczce i kubeczku do zębów.

   Usuń
 6. Do biegu... Start :D

  Zapraszam na świąteczną edycję konkursu z firmą PRYMAT : http://book-and-cooking.blogspot.com/2012/11/konkurs-z-firma-prymat-edycja-swiateczna.html

  OdpowiedzUsuń
 7. no proszę proszę :D chyba bardzo lubią przedszkole... wszystko to jeszcze przede mną ciekawe jak to będzie:-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj