wtorek, 20 sierpnia 2013

W czasie deszczu...

Jak ogólnie wiadomo, w czasie deszczu dzieci się nudzą. Ale nie moje! A już na pewno nie w czasie ciepłego, letniego deszczu.


Na szczęście tego lata deszczowych dni było naprawdę niewiele. Z tego też powodu zmuszona jestem wykorzystać zeszłoroczne zdjęcia:)
Powiedzenie, że im dziecko brudniejsze, tym szczęśliwsze sprawdza się u nas doskonale. Bieganie po ciepłych kałużach, taplanie się w studzienkach i spijanie wody z przeciekających rynien jest w taką pogodę ulubionym zajęciem dzieciaków.

Generalnie, im więcej wody i błota, tym lepiej. Wcale się nie dziwię, bo sama doskonale pamiętam ze swojego dzieciństwa szalone gonitwy po ciepłych kałużach, najlepiej boso.
Szczerze polecam tę letnią atrakcję. Co odważniejsi rodzice mogą sami zdjąć buty i pochlapać się w błotku. To nie boli, a sprawia naprawdę sporo radości:)

Autor: Lenka-Niki

To już mój ostatni post z cyklu "Kreatywne wakacje z dzieciakami". Dziękuję za zaproszenie do świetnej zabawy. Chętnie wezmę udział w następnej:)
post signature

11 komentarzy:

 1. Moja też uwielbia taplanie się w kałużach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak byłam dzieckiem,uwielbiałam takie zabawy :) Nie wiem czy teraz odważyłabym się pobawić z moimi dziećmi,widać stara już jestem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Widząc Ich takich szczęśliwych, nie wiem czy nie powinnaś żałować, że więcej deszczu w te wakacje nie było :) U nas ten sam raj kiedy pada deszcz. znaleźć wtedy suchy kawałek ciała graniczy z cudem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętam bieganie boso po kałużach, na naszej ulicy w czasie ulewy zawsze robiła się "rzeka":)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej świetny blog :)

  zapraszam do mnie http://alex-faashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. uwielbiam Twoje dzieciaki!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. U nas są tylko błotne kałuże i to na środku ulicy... Trochę strach się w nich taplać :P

  OdpowiedzUsuń
 8. Post, który jak żaden wcześniejszy nie przywołał wspomnień z dzieciństwa. Dzięki kochana za współudział i mam nadzieję, że ud nam się jeszcze stworzyć coś wspólnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja jakoś tak za wodą nie przepadałam;p

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam :) Z góry przepraszam za taką moją małą prywatę, ale jest to ważne dla mojej córci :) Chciałam zaprosić do zapoznania się z organizowaną przez nas akcją : ADOPTUJ MISIA :)

  Wszystkie szczegóły akcji znajdziecie na stronie :

  http://superdzieciaczki.blogspot.com/p/adoptuj-misia.html

  Z góry dziękuję za ewentualne zainteresowanie :)

  ps. woow, ale zabawa :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj