piątek, 30 sierpnia 2013

Kreatywne wakacje z dzieciakami - post kończący zabawę

Nasza zabawa dobiegła do końca. Przez te jedenaście tygodni stworzyliśmy wspaniałą bazę wakacyjnych inspiracji - jak kreatywnie spędzić czas z naszymi dzieciakami. Marzy mi się jeszcze większa, ale o tym w przyszłości. Mimo pewnych niedociągnięć, ale tak to bywa ze spontanicznymi projektami, dobrnęliśmy do końca.

Dziękczynnie  :-)
 Dziękuję {ja http://przygodazblw.blogspot.co.uk/dziewczyną z blogów :{ http://mojamalabee.blogspot.co.uk , http://mordoklejka-i-rodzinka.blogspot.co.uk/ http://www.znaczkijakrobaczki.pl/ , http://lenka-niki.blogspot.co.ukże zgodziły się współtworzyć ze mną ten projekt, specjane podziękowania dla Madzi {bee}, która pomogła mi dotrzeć do kolejnych osób. Dziękujemy Naszym Gościom, za ich inspirujące pomysły.

Jak klikniecie na guziole poniżej to znajdziecie się na blogach autorów pomysłów. Linka do tych zabaw na stałe umieszczę w mojej zakładce DZIECIAKI INSPIRUJĄ, zawsze można będzie odświeżyć pamięć :-)


Mordoklejka Ewelina

Było mi bardzo miło towarzyszyć Wam przez te dwa miesiące. Dziękuje za zaproszenie do udziału w projekcie. Piszę się na kolejne - uwielbiam takie wyzwania :)


Bee

Dziękuję za  super zabawie w kreatywnym projekcie, było dużo śmiechu, czasem pot na czole że to już nasz post zaraz a my nic przygotowanego nie mamy, parę wpadek ale i tak nam się udało opublikować posty w odpowiednim dniu :)

Dziękuję również mojemu gościowi Ani z bloga http://fashonika.blogspot.co.uk/ za super posta, jak i wszystkim którzy brali udział w zabawie, żal serduszko ściska że to już koniec.
Dziękuję dziewczyny:*Tere fere kuku

post signature

5 komentarzy:

 1. Z dopiskiem nie wyrobiłam się czasowo, ale bardzo serdecznie dziękuję za wspólną zabawę:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny był ten cykl, mam nadzieję, że powstanie kolejny:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że jeszcze zrobicie taką akcję, bo pokazałyście wiele, naprawdę fajnych pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetna baza dla mnie za kilka lat ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj