niedziela, 6 kwietnia 2014

W teatrze

Wybraliśmy się dzisiaj do teatru. Na przedstawienie dla dzieci pt. "Złota kaczka i duch starego zamku" w wykonaniu łódzkiego teatru Picolo.
Muszę się przyznać, że pierwszy raz byłam z dzieciakami na przedstawieniu teatralnym i zastanawiam się właśnie, dlaczego nie zrobiłam tego wcześniej... Zabawa była znakomita:)))

Łupieże były oczywiście zachwycone. Zarówno samym przedstawieniem, jak i zabawami i konkursami, które po nim nastąpiły. A na dokładkę przy wyjściu miłe panie rozdawały wszystkim dzieciom naklejki i balony:)


Impreza ta była inauguracją nowego projektu w moim mieście - "Akademia Rodzica". Inicjatorem akcji jest urząd miasta a partnerują mu wszystkie miejskie instytucje związane z edukacją i oświatą - kinoteatr, miejski ośrodek kultury, państwowa szkoła muzyczna, biblioteka miejska, ośrodek sportu i rekreacji, poradnia psychologiczno-pedagogiczna i kilka innych.
W ramach akcji mają być organizowane różne imprezy - wykłady, warsztaty rodzinne, poranki muzyczne, rodzinne zajęcia sportowe, konsultacje specjalistów itp.
Widzę, że moje miasto zaczęło w końcu stawiać na najmłodszych:) Mam nadzieję, że projekt rozwinie się zgodnie z zapowiedziami i jeszcze nie raz skorzystamy z oferty "Akademii Rodzica"...

post signature

4 komentarze:

 1. i te balony! taka wisienka na torcie dnia ;) bardzo lubię teatry dla dzieci czy ogólnie jakieś fajne kulturalne rozrywki kierowane do najmłodszych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. chętnie bym z moimi chłopakami poszła ale teatr maja w przedszkolu (bardzo rzadko )za to żłobek ma co chwile i to mnie cieszy za 5 zl to chętnie a maluszki mają tyle radości

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam coś w radiu o tej akcji "Akademia Rodzica"...
  Co do przedstawienia, to moja Duśka uwielbia jak z przedszkola chodzą na jakieś teatrzyki ale na takim jakimś większym jeszcze nie byłyśmy...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Drukuj